O nas

Restauracja i Pizzeria Kuchnia Italia swoje progi dla pierwszych gości udostępniła w roku 2012. Na przestrzeni już ponad 10 lat swojego istnienia przeszła kilka przeobrażeń, aby stać się lokalem w obecnej szacie. Restauracja i Pizzeria Kuchnia Italia jest lokalem typu fusion łączącym w swoim menu klimaty śródziemnomorskie z europejskimi. 

Wszystkie dania z naszej karty przygotowywane są na bazie wyselekcjonowanych składników i w oparciu o sprawdzone przepisy. Nasi kucharze dbają o to, aby każde z nich pozwoliło Ci na poczucie tego, co w nich najlepsze. Jesteśmy przekonani, że pośród wielu naszych propozycji znajdziesz sporo takich, w których zwyczajnie się zakochasz! 

Pragniemy, abyście jak najliczniej odwiedzali nas w naszym lokalu. Jeśli jednak z jakiś powodów nie będzie to możliwe lub jeśli po prostu tak będzie Wam wygodniej pamiętajcie, że nasze dania można wygodnie zamówić do domu lub firmy na www.kuchnia-italia.pl. Ułatwi to specjalny system do zamówień online, który zainstalowaliśmy na naszej stronie internetowej. 

Dzięki niemu można nie tylko wybrać swoje ulubione pozycje z naszego menu, ale również wygodnie za nie zapłacić kartą, szybkim przelewem lub BLIKiem. Nie czekaj dłużej, odwiedź nas i przekonaj się, że w Poznaniu jest restauracja serwująca dania na najwyższym poziomie!

KUCHNIA ITALIA
ZAREZERWUJ STOLIK

Aby zarezerwować stolik dla maksymalnie 12 osób prosimy o kontakt telefoniczny

Jeśli jesteś zainteresowany rezerwacją dla większej grupy, organizacją przyjęcia rodzinnego lub firmowego prosimy o kontakt
poprzez formularz.
Close
Close